ACARLAR HAKKINDA

Memnuniyet ve Kaliteli Hizmet...

1995 yılında kurulan, MERMER & GRANİT “Müşteri Memnuniyeti” ve “Kaliteli Ürün-Kaliteli Hizmet” anlayışı ile hareket ederek, ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini artan bir ivme ile sürdürmektedir.

Müşteri taleplerine en kısa sürede, en uygun ürün ile cevap veren MERMER & GRANİT VE ÇİMSTONE, ürünlerinin performansını değerlendirip, gelen talepler doğrultusunda teknolojik yenilikler sunmaktadır.

6816
Özel Projeler
5
Profesyonel Ekip
218
Kurumsal Firma
9660
Memnun Müşteri

Kadrosunu güçlendiren firmamız, sektörün beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilme adına, kurumsallaşma doğrultusunda önemli adımlar atmış ve zaman içerisinde sektörün lider firmalarından biri olmaya adaydır. Müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusu ve çağın gerekliliği sonucu, MERMER & GRANİT., imalatı gerçekleştirilecek her türlü endüstriyel ve mobil uygulamalarda kullanılacak MERMER & GRANİT ürünleri mümkün olabilen en kısa sürede müşteriye teslimini sağlayabilecek makina parkına sahiptir. Kuruluşundan itibaren faaliyet alanları dahilin de, birçok kamu kurumu ve sanayi kuruluşuna hizmet etmenin haklı gururunu yaşayan ACARLAR MERMER & GRANİT. Dünya da örnek bir firma yolunda ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

Profesyonel kadroya ve teknolojik alt yapıya dayanarak sadece çevre değil, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeye devam etmektir.

Amacımız, temel hizmet politikamız doğrultusunda kalite yönetim şartlarına uyarak ve hizmet kalitemizi geliştirerek sizlere en iyi hizmeti verebilmektir. Sektörümüzde sürekli hizmet seviyesini yükselterek müşteri tatmini arttıran bir şirket olmak başlıca amacımızdır. Müşteri portföyümüzde sizi de aramızda görmek bizi memnun edecektir. Sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır.

VİZYONUMUZ

Firmamız küreselleşen dünyanın en önemli sorunlarından biri haline gelen atık toplama ve ayrıştırma konusunda genişleyen iş hacmine paralel olarak Türkiye genelinde kapasitesine bağlı olarak kurumsal çözümler sunmaya devam edecektir.